O mnie

Espargos - stolica Sal - Wyspy Zielonego Przylądka

Gabriela. Tak po prostu.

Wciąż szukam swego miejsca na Ziemi, które sprawi, że swobodnie będę mogła być sobą w 100%.

Skąd pomysł na ten blog?

Odkąd pamiętam lubowałam się w blogach, nie jestem w stanie już nawet zliczyć ile prób blogowania podejmowałam w swoim życiu. Nie zrażam się jednak, od ostatniej próby minęło już kilka lat, a mnie po raz kolejny natchnęło. Tym razem jednak przemyślałam co chciałabym tworzyć i czym się dzielić. Przede wszystkim pragnę stworzyć swego rodzaju pamiętnik z moich podróży małych i dużych.

Ach, podróże… to one inspirują mnie i dają energię do codziennego działania. Prawdę mówiąc, gdybym tylko mogła, wydałabym każde pieniądze na podróżowanie, zwiedzanie, odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych ludzi, ich kultur i tradycji. Dostarczają wiele emocji, siły i motywacji.

Tak właśnie podczas jednej z podróży w 2018 roku wpadł mi do głowy pomysł, aby w końcu stworzyć takie miejsce. I oto jest. 30 countries by 30 – takie wyzwanie przyjęłam sobie w 2018 roku mając 23 lata i 13 odwiedzonych krajów na koncie. Czy uda mi się je zrealizować? Szczerze mówiąc mam nadzieję, że dane mi będzie znacząco przebić tę liczbę 😉

Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi.

Have fun!

Znajdziesz mnie: